Reference

STAFIS - POKORNÝ

Naše obchodní firma sídlící v Praze 6 na Suchdole, byla založena v roce 1990, takže se již téměř čtvrt století úspěšně věnujeme stavební činnosti v oblasti rodinných domů, rekonstrukcí, přestaveb, půdních vestaveb gastronomických provozů. Provádíme kompletní dodávky od projektové dokumentace po kolaudaci. Výborně si vedeme také v údržbě a správě nemovitostí a dovedeme zajistit autodopravu a odvoz odpadu. Jako zkušení obchodníci a řemeslníci preferujeme individuální přístup k zákazníkovi. To se nám vyplatilo a v současné době spolupracujeme se stálou klientelou, jež se neustále rozšiřuje, ale jsme samozřejmě otevřeni i spolupráci na jednorázových projektech. Za dobu své působnosti jsme si vybudovali dobré zázemí, a finanční stabilitu.

Rekonstrukce RD

Rekonstrukce rodinného domu v Praze 6 - Suchdole. Tuto rekonstrukci jsme prováděli v roce 2012. Dům byl rozšířen do zahrady a opatřen novou tepelnou izolací.

Nová fasáda a zateplení RD

Z domu byla odstraněna původní fasáda v havarijním stavu, která byla nahrazena novou. Dále byl dům opatřen moderním tepelně-izolačním systémem z extrudovaného polystyrenu.

´